Carrera Flaglab 13 VK6 9O
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Historia marki CARRERA rozpoczęła się w roku 1956 w świecie sportu – okulary, zimowe gogle, kaski: to historia wyjątkowego połączenia innowacji i klasycznego sportowego stylu, stworzona z pasji i sukcesów. Dziś CARRERA oferuje awangardowe okulary przeciwsłoneczne, korekcyjne, kaski narciarskie i gogle. Aby zagwarantować najwyższą jakość i cały czas ją udoskonalać, produkty firmy CARRERA są testowane i ulepszane przy współpracy ze sportowcami.
Dziś CARRERA to synonim zaawansowanej technologii, bezpieczeństwa, nowoczesności i designu.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Biały |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY |
| Kolor oprawki | WHITE |
| Rozmiar szkła | 62 mm |
| Szerokość mostka | 14 mm |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

