Carolina Herrera HER 0384 6K3
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Carolina Herrera – projektantka mody i właścicielka przedsiębiorstwa modowego założonego w 1980r. Wśród jej klientek znajduje się np. Rene Zellweger. Pod nazwą Carolina Herrera kryje się zarówno biżuteria, zegarki, perfumy jak i okulary – wszystko utrzymane jest w luksusowym stylu, klimacie, elegancji i ciekawym wzornictwie.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Kolor oprawy | Czerwony/Bordowy |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Żyłka |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | BURGUNDY/GOLD/HAVANA |
| Rozmiar szkła (mm) | 52 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 17 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 137 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |

