BOZ DALY 0005
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Stylowe, zmysłowe, magicznie kolorowe oprawy z kolekcji BOZ zostały zaprojektowane przez Jean-Francois Reya aby podkreślać indywidualizm i elegancję noszących je kobiet. Inspiracji do kolekcji można doszukiwać się w kulturze japońskiej, w naturze, świecie roślin. Projektant uzyskał dzięki tej mieszance stylową kolekcję przeznaczoną na co dzień i na specjalne okazje, pozwalającą całkowicie odmienić swój image.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła (mm) | 51 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 18 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
