Alexander McQueen AM0 398S 005
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Alexander McQueen, a właściwie Lee Alexander McQueeun urodził się 17 marca 1969 roku w East End w Londynie. Jego pierwsze kolekcje zapewniły mu reputację wielbiciela kontrowersji i przydomek "chuligana angielskiej mody". W 1996 roku został uznany za Najlepszego Projektanta Roku i był najmłodszym kreatorem, który otrzymał ten tytuł. W 2003 roku McQueen został wyróżniony międzynarodową nagrodą 'The Council of Fashion Designers of America' oraz otrzymał CBE (Order of the British Empire). W 2007 roku otworzył butiki w wielu zakątkach świata. Okulary tego projektanta są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Charakteryzują się dużą różnorodnością pod względem kształtów, kolorów.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Różowy |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY |
| Kolor oprawki | PINK |
| Rozmiar szkła | 53 mm |
| Szerokość mostka | 19 mm |
| Szerokość oprawki | 142 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
