Alexander McQueen AM0 237O 005
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Alexander McQueen, a właściwie Lee Alexander McQueeun urodził się 17 marca 1969 roku w East End w Londynie. Jego pierwsze kolekcje zapewniły mu reputację wielbiciela kontrowersji i przydomek "chuligana angielskiej mody". W 1996 roku został uznany za Najlepszego Projektanta Roku i był najmłodszym kreatorem, który otrzymał ten tytuł. W 2003 roku McQueen został wyróżniony międzynarodową nagrodą 'The Council of Fashion Designers of America' oraz otrzymał CBE (Order of the British Empire). W 2007 roku otworzył butiki w wielu zakątkach świata. Okulary tego projektanta są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Charakteryzują się dużą różnorodnością pod względem kształtów, kolorów.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | VIOLET/GOLD |
| Rozmiar szkła (mm) | 54 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 17 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |







