Alexander McQueen AM0 222SK 002
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Alexander McQueen, a właściwie Lee Alexander McQueeun urodził się 17 marca 1969 roku w East End w Londynie. Jego pierwsze kolekcje zapewniły mu reputację wielbiciela kontrowersji i przydomek "chuligana angielskiej mody". W 1996 roku został uznany za Najlepszego Projektanta Roku i był najmłodszym kreatorem, który otrzymał ten tytuł. W 2003 roku McQueen został wyróżniony międzynarodową nagrodą 'The Council of Fashion Designers of America' oraz otrzymał CBE (Order of the British Empire). W 2007 roku otworzył butiki w wielu zakątkach świata. Okulary tego projektanta są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Charakteryzują się dużą różnorodnością pod względem kształtów, kolorów.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Duże |
| Kolor szkieł | BROWN |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła | 62 mm |
| Szerokość mostka | 14 mm |
| Szerokość oprawki | 144 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

