Alain Mikli SARLOT A0 3128 003
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Założycielem marki jest urodzony w 1955 roku we Francji, Alain Miklitarian. Po ukończeniu szkoły optycznej wiedział jedno – musi coś zrobić, żeby wyróżnić się spośród wielu mu podobnych. Stworzył więc zupełnie nową koncepcję okularów, gdzie wada optyczna nie jest powodem do kompleksów, a pretekstem do prowokowania wizerunkiem, odnalezienia własnego stylu i pokazania nowych trendów. Tak właśnie powstały oprawki, które pozwalają widzieć i zostać zauważonym. Marka Alain Mikli symbolizuje dwie podstawowe zasady projektowania: maksymalny komfort i nieprzerwane oddanie sztuce. Alain Mikli dodaje pewności siebie, kreator okularowej mody po dziś dzień osobiście sprawdza każdy model, który wychodzi z jego atelier. Ponad 200 pracowników dba o jakość ręcznie wykonywanych modeli, wobec których ciężko przejść obojętnie. Ich urokowi poddali się Elton John, Kim Cattrall, Jean Paul-Gaultier, Lenny Kravitz i Kanye West.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Kolor oprawy | Multikolor |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | NOIR MIKLI WHITE ROUGE MIKLI |
| Rozmiar szkła (mm) | 53 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 16 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 137 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |




