Original Vintage Sunglasses OV ZERO81 CLUB ZC01 WILD GREY
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Original Vintage Sunglasses to włoska firma, produkująca okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Kolekcje są tworzone w celu połączenia przeszłości i teraźniejszości, dlatego koncepcja „vintage” nabiera wielu znaczeń; od stylu retro w każdej oprawie po pop i współczesny gust. Wybór nazwy firmy ma na celu oddanie istoty koncepcji firmy:ORYGINAŁ: wyjątkowość produktów; VINTAGE: pochodzenie i tradycja; OKULARY PRZECIWSŁONECZNE: personalizacja oprawek, jedna z najlepszych cech firmy.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Szary |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | MATTE GREY |
| Rozmiar szkła (mm) | 56 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 16 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 143 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |








