Oprawki JAI KUDO Eyewear JA 08M 1090 World C04
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Kolekcja JAI KUDO to kombinacja odważnych, kreatywnie barwnych opraw ze sztuką ręcznego wykonania. Doskonałe włoskie i francuskie acetaty, tradycyjne ręczne wykonanie i świeżość pomysłów, owocują bardzo szeroką kolekcją dopasowaną do potrzeb najbardziej wymagających klientów.
"Tworzymy dla ludzi i z myślą o ludziach. Inspirują nas ich emocje, praca, a także codziennie życie we wszystkich zakątkach Polski. Nasze projekty dedykujemy odbiorcom ceniącym najwyższej jakości produkty, którzy pragną się wyróżnić i wyrazić swoją osobowość. Specjalnie dla nich łączymy modę i sztukę z perfekcyjnym rzemiosłem, kreując wyjątkowe kolekcje barwnych opraw o unikatowych kształtach."
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Zielony |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | MATTE GREEN/BLACK |
| Rozmiar szkła (mm) | 53 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 17 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 146 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
