Oprawki Gucci GG 1572O 006
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Marka GUCCI swoje zaufanie zdobywa już ponad 90 lat, od roku 1921 dostarczając nam produkty, dzięki którym możemy wyróżnić się z tłumu. Kolejnym przykładem potwierdzającym jej pozycję jest kolekcja okularów GUCCI, która łączy w sobie najlepsze cechy marki, ubrane w tradycję przemieszaną z nowoczesnością. Bez wątpienia okulary korekcyjne GUCCI to niespotykany nigdzie indziej kompromis pomiędzy elegancją, wyszukaniem oraz czarującym pięknem.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Zielony |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | MATTE GREEN |
| Rozmiar szkła (mm) | 54 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 16 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 138 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |


