Oprawa Roberta di Camerino RDV 325 01
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Czerwień - zieleń - błękit to charakterystyczne trio dla włoskiej marki Roberta di Camerino. Oprawki od Roberta di Camerino są klasyczne, funkcjonalne, zawierają w sobie “awangardowy” pierwiastek, zajmujący szczególne miejsce w sercach znawców mody.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | BLACK/TRANSPARENT |
| Rozmiar szkła (mm) | 55 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 18 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |



