Oprawa Linda Farrow Bea lfl 1333 C5
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Założona w 1970 roku marka okularów Linda Farrow szybko zyskała uznanie w świecie mody. Stylowe, zmysłowe, magicznie okulary i oprawy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby podkreślać indywidualizm i elegancję noszących je kobiet.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Multikolor |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Duże |
| Kolor oprawki | MULTIKOLOR |
| Rozmiar szkła (mm) | 58 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 19 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 150 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
