Oprawa Karl Lagerfeld KL 6150 541
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Marka Karl Lagerfeld skierowana jest do odbiorców świadomych mody, którzy poszukują produktów wysokiej jakości, obejmującą style od klasyki po miejski glamour. To kwintesencja stylu i elegancji.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Kolor oprawy | Violet |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT VIOLET |
| Rozmiar szkła (mm) | 53 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 17 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 135 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
