Okulary Woow Roof TOP2 0122
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Okulary Woow dedykowane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Oprawy charakteryzują się starannością wykonania, nowoczesnym wzornictwem, ciekawą kolorystyką oraz bardzo dobrą jakością wykonania. Każda oprawa korekcyjna została wykonana ręcznie. Wzornictwo okularów jest inspirowane londyńską modą lat 60 i pop artem. "Niestandardowe okulary, które zapierają dech w piersiach!"
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Niebieski |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | DARK BLUE |
| Rozmiar szkła (mm) | 49 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 20 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 135 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |






