Okulary Woodys PUKKEL 02
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Marka Woodys stworzona została przez Josepa Dosta. Okulary korekcyjne Woodys dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych i kształtach. Oprawy charakteryzują się starannością wykonania, nowoczesnym wzornictwem, bardzo dobrą jakością wykonania, są lekkie i nietuzinkowe.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Zielony |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT GREEN |
| Rozmiar szkła (mm) | 51 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 20 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 139 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
