Okulary Trussardi TSW 6063 A01
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trussardi to włoska marka o ponad stuletniej historii, znana na całym świecie z produktów najwyższej jakości. Od początku swojej działalności firma tworzyła odzież z zachowaniem najwyższej jakości i staranności, co potwierdza fakt, że współpracowała z brytyjską rodziną królewską. Oprawki Trussardi to synonim luksusu, doskonałej jakości, odważne i modne wzory.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | BLACK |
| Rozmiar szkła (mm) | 54 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 15 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 135 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
