Okulary Tommy Jeans TJ 0089 ddb
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Marka Tommy Jeans wyznacza klasyczne i stylowe trendy w modzie, inspirowane amerykańską kulturą. Produkty Tommy Jeans zdobyły uznanie nie tylko za oceanem, ale także na całym świecie. Wszystkie projekty marki gwarantują świeży wygląd i zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów. Klasyczne kolory i wzornictwo, świetna jakość materiałów, precyzja na każdym etapie produkcji - to sprawia, że zawsze masz poczucie dobrze wydanych pieniędzy.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | GOLD COPPER |
| Rozmiar szkła (mm) | 51 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 21 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 136 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
