Okulary Tommy Jeans TJ 0020 35J
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Marka Tommy Jeans wyznacza klasyczne i stylowe trendy w modzie, inspirowane amerykańską kulturą. Produkty Tommy Jeans zdobyły uznanie nie tylko za oceanem, ale także na całym świecie. Wszystkie projekty marki gwarantują świeży wygląd i zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów. Klasyczne kolory i wzornictwo, świetna jakość materiałów, precyzja na każdym etapie produkcji - to sprawia, że zawsze masz poczucie dobrze wydanych pieniędzy.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Kolor oprawy | Różowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT PINK/BLUE |
| Rozmiar szkła (mm) | 54 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 16 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 138 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
