Okulary Roberta di Camerino RDS 505 16
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czerwień - zieleń - błękit to charakterystyczne trio dla włoskiej marki Roberta di Camerino. Oprawki od Roberta di Camerino są klasyczne, funkcjonalne, zawierają w sobie “awangardowy” pierwiastek, zajmujący szczególne miejsce w sercach znawców mody.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN GRADIENT |
| Kolor oprawki | HAVANA |
| Rozmiar szkła | 54 mm |
| Szerokość mostka | 21 mm |
| Szerokość oprawki | 144 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
