Okulary Res Rei Eyewear Genziana 648
dodaj do przechowalni
Opis
Uwaga! produkt dostępny wyłącznie w salonie. Informacji o cenie i dostępności udzielają nasi handlowcy pod numerem telefonu 22 828-80-78
Res Rei Eyewear to włoska firma, produkująca okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne. Okulary charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania oraz nowoczesnym stylem.
Produkt niedostępny w sprzedaży wysyłkowej.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Multikolor |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN |
| Kolor oprawki | MULTIKOLOR |
| Rozmiar szkła | 52 mm |
| Szerokość mostka | 22 mm |
| Szerokość oprawki | 137 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |







