Okulary Prada Eyewear VPR 54V 272-1O1
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Prada Eyewear założona została w Mediolanie w 1913 przez Mario Prada. Początkowo produkowano tylko torebki i luksusowe akcesoria podróżnicze. Wnuczka założyciela Miuccia Prada przejęła firmę w 1979 roku i rozszerzyła ofertę marki m.in. o ubrania i okulary.
Prada Eyewear od początku wzbudzała duże zainteresowanie. Współcześnie jest jedną z najbardziej luksusowych i pożądanych marek na świecie. Oprawki Prada Eyewear cechuje wysoka jakość, precyzja wykonania oraz elegancka skromność, gdyż wyszukane szczegóły nigdy nie są przesadnie eksponowane. Okulary przeznaczone są dla wyrafinowanych, wykształconych i lubiących innowacje konsumentów. Okulary przeciwsłoneczne wyróżniają się ciekawymi kształtami i nowymi oryginalnymi kolorami.
Materiały i style Prady Eyewear powstają w wyniku unikalnej kombinacji designu i technologii. Marka ta jest szczególnie lubianą luksusową kolekcją wśród klientów. Wyróżnia ją przede wszystkim nowoczesna wizja, innowacyjne podejście i awangardowy design.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Materiał | Metalowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | SILVER/PALE GOLD |
| Rozmiar szkła (mm) | 51 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 21 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 132 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |

















