Okulary Prada Eyewear SPR 65Z ZVN-20I
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prada Eyewear założona została w Mediolanie w 1913 przez Mario Prada. Początkowo produkowano tylko torebki i luksusowe akcesoria podróżnicze. Wnuczka założyciela Miuccia Prada przejęła firmę w 1979 roku i rozszerzyła ofertę marki m.in. o ubrania i okulary.
Prada Eyewear od początku wzbudzała duże zainteresowanie. Współcześnie jest jedną z najbardziej luksusowych i pożądanych marek na świecie. Oprawki Prada Eyewear cechuje wysoka jakość, precyzja wykonania oraz elegancka skromność, gdyż wyszukane szczegóły nigdy nie są przesadnie eksponowane. Okulary przeznaczone są dla wyrafinowanych, wykształconych i lubiących innowacje konsumentów. Okulary przeciwsłoneczne wyróżniają się ciekawymi kształtami i nowymi oryginalnymi kolorami.
Materiały i style Prada Eyewear powstają w wyniku unikalnej kombinacji designu i technologii. Marka ta jest szczególnie lubianą luksusową kolekcją wśród klientów. Wyróżnia ją przede wszystkim nowoczesna wizja, innowacyjne podejście i awangardowy design.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | LIGHT BROWN VIOLET |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła | 55 mm |
| Szerokość mostka | 20 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 137 mm |
