Okulary Philipp Plein SPP 039 09YL
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka została założona w 1998 roku przez Philippa Pleina. Początki marki to produkcja mebli, natomiast obecnie marka może pochwalić się kolekcjami ubrań damskich, męskich i dziecięcych, obuwiem oraz dodatkami np. oprawami korekcyjnymi i okularami przeciwsłonecznymi. Charakterystyczne elementy to czerń, łańcuchy, ćwieki i czaszki, związane z buntowniczym obliczem marki. Produkty wyróżniają się bardzo wysoką jakością, doskonałymi materiałami i dokładnością wykonania. Na pewno przykuwają uwagę odważnymi projektami, które idealnie dopasują się do rockowego, luksusowego stylu. Philipp Plein to marka idealna dla zwolenników luksusowych okularów, ekstrawaganckich modeli oraz przepychu.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Inne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Biały |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN GRADIENT |
| Kolor oprawki | PEARL |
| Rozmiar szkła | 53 mm |
| Szerokość mostka | 23 mm |
| Szerokość oprawki | 147 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |








