Okulary Original Vintage Sunglasses Murat MR 03 Matte Black
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Original Vintage Sunglasses to włoska firma, produkująca okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Kolekcje są tworzone w celu połączenia przeszłości i teraźniejszości, dlatego koncepcja „vintage” nabiera wielu znaczeń; od stylu retro w każdej oprawie po pop i współczesny gust. Wybór nazwy firmy ma na celu oddanie istoty koncepcji firmy:ORYGINAŁ: wyjątkowość produktów; VINTAGE: pochodzenie i tradycja; OKULARY PRZECIWSŁONECZNE: personalizacja oprawek, jedna z najlepszych cech firmy.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Inne |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | YELLOW |
| Kolor oprawki | MATTE BLACK |
| Rozmiar szkła | 52 mm |
| Szerokość mostka | 21 mm |
| Szerokość oprawki | 147 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |


