Okulary Missoni MIS 0072 FWM
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Missoni to włoski luksusowy dom mody. Firma Missoni została założona w 1953 r. przez Ottavio i Rositę Missoni. Okulary Missoni charakteryzują się ciekawym designem, są wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Kolor oprawy | Różowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT PINK |
| Rozmiar szkła (mm) | 52 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 19 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 135 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |


