Okulary Missoni MIS 0069/S 733 FF
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Missoni to włoski luksusowy dom mody. Firma Missoni została założona w 1953 r. przez Ottavio i Rositę Missoni. Okulary Missoni charakteryzują się ciekawym designem, są wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Szary |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY GRADIENT PINK |
| Kolor oprawki | PEACH |
| Rozmiar szkła | 51 mm |
| Szerokość mostka | 22 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
