Okulary Miraflex MF 1041 M569
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Okulary Miraflex, to okulary dedykowane dzieciom. Charakteryzują się ciekawą, bogatą kolorystyką i ciekawymi kształtami. Są starannie wykonane, zapewniają komfort noszenia. Bardzo dobrze dopasowują się do dziecięcej buzi.
Dane techniczne
| Dziecko | Dziecko |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Czerwony/Bordowy |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Lustro | Tak |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Małe |
| Kolor szkieł | GREY MIRROR PINK |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT RED/PINK |
| Rozmiar szkła | 49 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Lustrzanki | Tak |
| Szerokość oprawki | 129 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |



