Okulary Miraflex MF 1040 M564
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Okulary Miraflex, to okulary dedykowane dzieciom. Charakteryzują się ciekawą, bogatą kolorystyką i ciekawymi kształtami. Są starannie wykonane, zapewniają komfort noszenia. Bardzo dobrze dopasowują się do dziecięcej buzi.
Dane techniczne
| Dziecko | Dziecko |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Szary |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Lustro | Tak |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY MIRROR SILVER |
| Kolor oprawki | MATTE DARK GREY |
| Rozmiar szkła | 52 mm |
| Szerokość mostka | 16 mm |
| Lustrzanki | Tak |
| Szerokość oprawki | 134 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |


