Okulary Miraflex MF 1039 M560
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Okulary Miraflex, to okulary dedykowane dzieciom. Charakteryzują się ciekawą, bogatą kolorystyką i ciekawymi kształtami. Są starannie wykonane, zapewniają komfort noszenia. Bardzo dobrze dopasowują się do dziecięcej buzi.
Dane techniczne
| Dziecko | Dziecko |
| Kształt | Kocie oko |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Różowy |
| Kolor soczewki | Inne |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Małe |
| Kolor szkieł | PINK GRADIENT |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT LIGHT PINK |
| Rozmiar szkła | 50 mm |
| Szerokość mostka | 16 mm |
| Szerokość oprawki | 130 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |



