Okulary Michael Kors Grenada MK 2277U 393073
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Michael Kors - marka założona przez amerykańskiego projektanta w 1981 roku, znana na całym świecie dzięki produkcji luksusowych akcesoriów takich jak zegarki, torebki czy okulary. Okulary marki Michael Kors są uwielbiane i noszone nie tylko przez gwiazdy, ale przez wszystkich miłośników wyrafinowanego stylu i elegancji. Oprawki Michael Kors reprezentują ponadczasową klasykę w najwyższym wydaniu. Wszystkie modele są sygnowane logiem marki i wykończone detalami w odcieniu złota lub srebra.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN |
| Kolor oprawki | HAVANA VINTAGE |
| Rozmiar szkła | 56 mm |
| Szerokość mostka | 15 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 147 mm |


