Okulary Marc Jacobs MJ Daisy 1 DDB JL
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marc Jacobs, to amerykański projektant mody. Uznany jest za najpopularniejszego projektanta swego pokolenia. Marc Jacobs to luksusowe stroje, zegarki, perfumy, torebki i oczywiście okulary. Jego dzieła tryskają energią i kreatywnością. Są one eleganckie, lecz nie cechuje ich sztuczność i idą zawsze w parze z niedbałym szykiem i naturalną charyzmą.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Inne |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Lustro | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | PINK SHADED MIRROR GOLD |
| Kolor oprawki | ROSE GOLD |
| Rozmiar szkła | 59 mm |
| Szerokość mostka | 18 mm |
| Lustrzanki | Tak |
| Szerokość oprawki | 142 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |






