Okulary Marc Jacobs MJ 1073/S 40G 9O
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marc Jacobs, to amerykański projektant mody. Uznany jest za najpopularniejszego projektanta swego pokolenia. Marc Jacobs to luksusowe stroje, zegarki, perfumy, torebki i oczywiście okulary. Jego dzieła tryskają energią i kreatywnością. Są one eleganckie, lecz nie cechuje ich sztuczność i idą zawsze w parze z niedbałym szykiem i naturalną charyzmą.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Żółty |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY |
| Kolor oprawki | YELLOW |
| Rozmiar szkła | 53 mm |
| Szerokość mostka | 21 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 143 mm |

