Okulary Marc Jacobs MJ 1008 001 9O
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marc Jacobs, to amerykański projektant mody. Uznany jest za najpopularniejszego projektanta swego pokolenia. Marc Jacobs to luksusowe stroje, zegarki, perfumy, torebki i oczywiście okulary. Jego dzieła tryskają energią i kreatywnością. Są one eleganckie, lecz nie cechuje ich sztuczność i idą zawsze w parze z niedbałym szykiem i naturalną charyzmą.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Szary |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY GRADIENT |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła | 59 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |





