Okulary Marc Jacobs MJ 1000/S 35J 1U
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marc Jacobs, to amerykański projektant mody. Uznany jest za najpopularniejszego projektanta swego pokolenia. Marc Jacobs to luksusowe stroje, zegarki, perfumy, torebki i oczywiście okulary. Jego dzieła tryskają energią i kreatywnością. Są one eleganckie, lecz nie cechuje ich sztuczność i idą zawsze w parze z niedbałym szykiem i naturalną charyzmą.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Inne |
| Rodzaj | Pełne |
| Lustro | Tak |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | PINK MIRROR GOLD |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT BEIGE |
| Rozmiar szkła | 54 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Szerokość oprawki | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |




