Okulary Linda Farrow Seren lfl 1539 C3
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Założona w 1970 roku marka okularów Linda Farrow szybko zyskała uznanie w świecie mody. Stylowe, zmysłowe, magicznie okulary i oprawy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby podkreślać indywidualizm i elegancję noszących je kobiet.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Szary |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Patentki |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY GRADENT |
| Kolor oprawki | ROSE GOLD |
| Rozmiar szkła | 62 mm |
| Szerokość mostka | 14 mm |
| Szerokość oprawki | 150 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
