Okulary Linda Farrow Lucia lfl 1624 C3
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Założona w 1970 roku marka okularów Linda Farrow szybko zyskała uznanie w świecie mody. Stylowe, zmysłowe, magicznie okulary i oprawy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby podkreślać indywidualizm i elegancję noszących je kobiet.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT BROWN/GOLD |
| Rozmiar szkła | 58 mm |
| Szerokość mostka | 18 mm |
| Szerokość oprawki | 152 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
