Okulary Linda Farrow Jessica lfl 1643 C1
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Założona w 1970 roku marka okularów Linda Farrow szybko zyskała uznanie w świecie mody. Stylowe, zmysłowe, magicznie okulary i oprawy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby podkreślać indywidualizm i elegancję noszących je kobiet.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Czarny |
| Kolor soczewki | Szaro-zielony |
| Rodzaj | Patentki |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY GREEN |
| Kolor oprawki | BLACK/YELLOW GOLD |
| Rozmiar szkła | 57 mm |
| Szerokość mostka | 17 mm |
| Szerokość oprawki | 134 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
