Okulary Lanvin LNV 638S 234
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Najstarszy francuski dom mody został założony w 1889 roku. Założycielka Jeanne Lanvin, rozpoczynała rozwój marki od pracowni ekskluzywnych kapeluszy znajdującej się obecnie przy kultowej Rue Faubourg Saint-Honoré w sercu Paryża. Marka jest doceniana na całym świecie i podziwiana za projekty będące synonimem luksusu, klasy i elegancji. Kolekcja Lanvin Eyewear jest całkowicie zaprojektowana i wyprodukowana we Włoszech, a jej wyznaczniki to kunszt, spójne projekty z DNA marki i wpływy lat 80.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN |
| Kolor oprawki | HAVANA |
| Rozmiar szkła | 52 mm |
| Szerokość mostka | 18 mm |
| Szerokość oprawki | 138 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |








