Okulary Lafont Hollywood 5152
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jean Lafont, to doskonałe połączenie funkcjonalności i wygody. Do produkcji okularów wykorzystano wysokiej jakości materiały. Okulary te charakteryzują się szeroką gamą kolorów i kształtów, bardzo dobrą jakością i elegancją. To okulary dla Niej i dla Niego.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN GRADIENT |
| Kolor oprawki | BROWN |
| Rozmiar szkła | 51 mm |
| Szerokość mostka | 22 mm |
| Szerokość oprawki | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
