Okulary Kaleos Donnelly C004
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kaleos, to hiszpańska marka okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Okulary te charakteryzują się wysoką jakością użytych materiałów, precyzyjnym wykonaniem, komfortem noszenia i ciekawą kolorystyką.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Srebrny |
| Kolor soczewki | Niebieski |
| Gradacja | Tak |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Duże |
| Kolor szkieł | BLUE GRADIENT |
| Kolor oprawki | SILVER |
| Rozmiar szkła | 60 mm |
| Szerokość mostka | 15 mm |
| Szerokość oprawki | 150 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
