Okulary Kador Ikoniko Amerika-S 1875 G15
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka Kador została założona w 1962 r. w regionie Cadore, znanym jako mekka opraw okularowych. Od samego początku firma została założona w celu produkcji najwyższej jakości okularów rzemieślniczych, przy użyciu technik, które można zdefiniować jako czystą sztukę. Bez wątpienia okulary Kador to kompromis pomiędzy elegancją, wyszukaniem oraz czarującym pięknem.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Zielony |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREEN |
| Kolor oprawki | TRANSPARENT BEIGE |
| Rozmiar szkła | 47 mm |
| Szerokość mostka | 22 mm |
| Szerokość oprawki | 136 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
