Okulary Joop! 87364 1000
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Marka JOOP! została założona w 1978 przez Wolfganga Joop i jest niemiecką firmą odzieżową. Pierwsze kolekcje odzieży damskiej i męskiej zostały zaprezentowane w połowie lat osiemdziesiątych. JOOP! to połączenie nowoczesności i oryginalności. Oprócz mody damskiej i męskiej JOOP! ma w swojej ofercie perfumy, zegarki oraz designerskie okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Okulary są wykonane z wysokiej jakości materiału, które dają uczucie komfortu i wygody.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Srebrny |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Patentki |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY |
| Kolor oprawki | SILVER |
| Rozmiar szkła | 58 mm |
| Szerokość mostka | 16 mm |
| Szerokość oprawki | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |

