Okulary Giorgio Armani AR 6087/S 30114Z
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Styl Giorgio Armaniego odwołuje się do uniwersalnego i ponadczasowego charakteru marki, opartego na surowości, która, niepozbawiona pewnego ciepła, jest rezultatem nieustannego, cierpliwego poszukiwania czystych, naturalnych linii. W wyniku tego poszukiwania powstał wyjątkowy i rozpoznawalny wzór, którego zasadnicze cechy powtarzane są w każdym projekcie, nabierającym indywidualnego charakteru dzięki doskonale dobranym, wyrafinowanym kolorom i szlachetnym detalom. W bogatej kolekcji marki Armani każdy znajdzie coś dla siebie: od delikatniejszych okularów zdobionych kryształkami i koronkowymi wzorami, inspirowanymi ekskluzywnymi sukniami wieczorowymi przez bardziej klasyczne modele unisex, aż po oprawy w nowoczesnej wersji stylu retro. Udoskonalone formy i urzekające detale pozwoliły stworzyć zaskakującą kolekcję okularów, w której najwyższą jakość najlepszych materiałów połączono z precyzyjnym, rzemieślniczym wykonaniem.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Szary |
| Rodzaj | Pełne |
| Lustro | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | GREY MIRROR ROSE GOLD |
| Kolor oprawki | ROSE GOLD/BRONZE |
| Rozmiar szkła | 59 mm |
| Szerokość mostka | 19 mm |
| Lustrzanki | TAK |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Szerokość oprawki | 130 mm |



