Okulary GIGI Barcelona CHLOE 6312/6
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
GIGI Barcelona to okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne wykonane z najwyższej jakości materiałów. To szykowny i elegancki wygląd.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Kolor oprawy | Czerwony/Bordowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | CRYSTAL BURGUNDY |
| Rozmiar szkła (mm) | 52 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 14 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 134 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |


