Okulary Emporio Armani EA 4211 61851W
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Kolekcja okularów Emporio Armani Eyewear idealnie wpisuje się w koncepcję nienagannego, ale pełnego świeżości młodzieżowego stylu marki Emporio Armani. Okulary z kolekcji są zarazem współczesne i wyszukane dzięki drobiazgowo zaprojektowanym gumowym detalom i niezwykłemu wykończeniu.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Okrągłe/Owalne |
| Kolor oprawy | Niebieski |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Nakładka przeciwsłoneczna | Tak |
| Kolor oprawki | MATTE DARK BLUE + MATTE BLUE +BLUE + MATTE BLACK+BROWN GRADIENT |
| Rozmiar szkła (mm) | 52 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 20 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |

