Okulary Emporio Armani EA 3219 5879
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
Kolekcja okularów Emporio Armani Eyewear idealnie wpisuje się w koncepcję nienagannego, ale pełnego świeżości młodzieżowego stylu marki Emporio Armani. Okulary z kolekcji są zarazem współczesne i wyszukane dzięki drobiazgowo zaprojektowanym gumowym detalom i niezwykłemu wykończeniu.
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor oprawki | HAVANA |
| Rozmiar szkła (mm) | 54 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 17 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 136 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
