Okulary Elie Saab ES 096/S FWM 2S
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elie Saab to libański projektant mody, który w 1982 po studiach otworzył autorskie atelier w Bejrucie, stolicy Libanu. Okulary Elie Saab charakteryzują się ciekawym designem, subtelną paletą kolorów złota i platyny. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Styl Elie Saab to doskonale połączenie kultury wschodniej i zachodniej. Okulary są ręcznie robione, w części modeli pojawia się nawiązanie do starożytnej kultury greckiej (motyw liścia laurowego).
Dane techniczne
| Damskie | Damskie |
| Kształt | Kocie oko |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Brązowy/Beżowy |
| Kolor soczewki | Inne |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | PINK |
| Kolor oprawki | NUDE |
| Rozmiar szkła | 53 mm |
| Szerokość mostka | 21 mm |
| Szerokość oprawki | 140 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
