Okulary Ducati Eyewear DA 7001 400
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DUCATI to więcej niż silna kolekcja optyczna odzwierciedlająca styl i wydajność marki DUCATI z charakterystycznym zawiasem i włoska estetyką. Każdy model okularów został tak zaprojektowany aby można go było nosić pod kaskiem. Sercem kolekcji marki DUCATI jest zawias sprężynowy przypominający amortyzator w motocyklach DUCATI.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Aviator |
| Materiał | Metalowe |
| Kolor oprawy | Złoty |
| Kolor soczewki | Brązowy |
| Rodzaj | Pełne |
| Lustro | Tak |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BROWN MIRROR GOLD |
| Kolor oprawki | GOLD |
| Rozmiar szkła | 60 mm |
| Szerokość mostka | 12 mm |
| Lustrzanki | Tak |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |


