Okulary Ducati Eyewear DA 5019 651
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DUCATI to więcej niż silna kolekcja optyczna odzwierciedlająca styl i wydajność marki DUCATI z charakterystycznym zawiasem i włoska estetyką. Każdy model okularów został tak zaprojektowany aby można go było nosić pod kaskiem. Sercem kolekcji marki DUCATI jest zawias sprężynowy przypominający amortyzator w motocyklach DUCATI.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Materiał | Plastikowe |
| Kolor oprawy | Niebieski |
| Kolor soczewki | Niebieski |
| Rodzaj | Pełne |
| Możliwość montażu soczewek z korekcją | Tak |
| Rozmiar | Średnie |
| Kolor szkieł | BLUE |
| Kolor oprawki | MATTE DARK BLUE/BLACK |
| Rozmiar szkła | 57 mm |
| Szerokość mostka | 19 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Polaryzacja | Tak |
| Szerokość oprawki | 150 mm |


