Okulary Ducati Eyewear DA 1007 200
dostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten model okularów można zamówić ze szkłami korekcyjnymi. Więcej informacji: „Jak zamawiać szkła korekcyjne?”.
DUCATI to więcej niż silna kolekcja optyczna odzwierciedlająca styl i wydajność marki DUCATI z charakterystycznym zawiasem i włoska estetyką. Każdy model okularów został tak zaprojektowany aby można go było nosić pod kaskiem. Sercem kolekcji marki DUCATI jest zawias sprężynowy przypominający amortyzator w motocyklach DUCATI.
Dane techniczne
| Męskie | Męskie |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor oprawy | Czerwony/Bordowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Rodzaj | Pełne |
| Rozmiar | Duże |
| Kolor oprawki | RED |
| Rozmiar szkła (mm) | 56 mm |
| Szerokość mostka (mm) | 15 mm |
| Szerokość oprawki (mm) | 142 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| W komplecie | Etui oraz ściereczka z mikrofibry |
